ПРО НАС

Підприємство нараховує понад 60 співробітників. Є наукова і проектна частини, відділ обладнання.

Наукова частина включає в себе лабораторії і пілотну фабрику, для проведення випробувань з дроблення, збагачення, флотації та окомкованию руд чорних металів. У складі наукової частини трудяться два кандидата наук, аспіранти та головні фахівці з великим стажем роботи на виробничих об'єктах гірничо-переробної промисловості та металургії.

Проектна частина включає в себе бюро ГІПів, технологічний, будівельний, сантехнічний відділи, а також відділ електротехнічного забезпечення та автоматизації технологічних процесів. Основним складом відділів є головні фахівці ПАТ «НДПІ «Механобрчормет», мають в середньому стаж в проектуванні промислових об'єктів 15-20 років, багато - більш ніж сорокарічний стаж.

ТОВ "НВО" РАКУРС" виконує передпроектні проробки, техніко-економічні розрахунки (ТЕР), техніко-економічні обґрунтування (ТЕО), проект (П) - базовий інжиніринг (BE), робочий проект (РП), робоча документація (Р) - детальний інжиніринг (DE). Підприємством також виконуються роботи з промислового 3Д (3D) -моделювання.

Клас наслідків відповідальності об'єктів будівництва, за якими здійснюється проектування - СС1, СС2, СС3.

Перелік робіт, виконаних нашим підприємством можна побачити в розділі РЕФЕРЕНЦІЇ.

Зворотній зв'язок
Якщо у Вас з'явилися будь-які питання, можете відправити нам повідомлення, заповнивши форму внизу сторінки. У разі необхідності вислати нам файл, завантажте його на будь-який файлообмінник і вкажіть посилання в повідомленні.

Складне стає простим, якщо знаєш куди йти ...

Відкрийте для себе новий рівень послуг!

Інформація

ТОВ «НВО «РАКУРС» організовано в 2015 році головними інженерами проектів і керівниками відділів ПАТ «НДПІ «Механобрчормет»