Новий рівень виробництва залізорудних окатків

Новий рівень виробництва залізорудних окатків

Новий рівень в технології виробництва залізорудних окатків

Ми є ексклюзивним партнером по Україні компанії HAVER NIAGARA GMBH (Мюнстер, Німеччина) і на даний момент спільно виконали поставки двох єдиних в світі тарілчастих огрудковувачів із змінною висотою борту для отримання вузьких класів окатків з підвищеними характеристиками міцності для «FERREXPO» (Полтавський ГЗК, Горішні плавні, Україна) и «METINVEST Holding» (Центральний ГЗК, Кривий Ріг, Україна).

Загальна інформація

Технологія огрудкування залізорудних матеріалів застосовується  вже кілька десятиліть. Основні принципи тут залишаються незмінними, однак можливості вдосконалення процесу все ж можливі. Детальніше про це розповіли експерти HAVER NIAGARA: керівник відділу продажів Методі Златєв і фахівець з огрудкування Ян Лампкє. Повний текст статті можна прочитати на порталi та в електронній версії журналу.

Поставлені на замовлення тарілчасті огрудковувачі SCARABAEUS з діаметром чаші до 7500 мм забезпечують продуктивність до 150 т/год. Гранулюванню в чашовому огрудковувачі піддаються рудні матеріали, хімікати, біомаси, кормові маси та інші матеріали.

Якщо говорити про залізну руду, то огрудковувач служить для виробництва окатків з дрібної фракції з розміром гранул в діапазоні від 9 до 15 мм. Сировина, що надходить на огрудковувач, складається з пилоподібної руди або тонкоподрібнених концентратів (<100 мкм), що зв'язують речовини (наприклад, бентоніт) та добавки (наприклад, вугільний пил).

Застосування сучасного тарілчастого огрудковувача SCARABAEUS 7500 з контролем технологічного процесу огрудкування і самоконтролем своїх вузлів і агрегатів, а також завданням в автоматичному режимі оптимальної частоти обертання, навантаження, кута нахилу і висоти борту, дозволяє отримувати високоякісні окатки для виробництва заліза прямого відновлення (DRI від англ. Direct Reduced Iron).

Окатки для DRI - сировина для технології прямого відновлення заліза, що дозволяє випускати високоякісний, екологічно чистий і економічно вигідний метал для машинобудування (авіа-, авто-, суднобудування і т.д.) минаючи доменний процес.

Тарілчаcтий огрудковувач SCARABAEUS 7500 в роботі
SCARABAEUS 7500 в роботі
Зразок окатків для DRI
Окатки для DRI

Надрукувати   E-mail

Інформація

ТОВ «НВО «РАКУРС» організовано в 2015 році головними інженерами проектів і керівниками відділів ПАТ «НДПІ «Механобрчормет»