Перейти до вмісту
Головна » Події » Реалізація проекту модернізації

Реалізація проекту модернізації

Реалізація масштабного проекту модернізації

Відбувся запуск нової технологічної лінії з виробництва концентрату з масовою часткою заліза 70,5% на Центральному ГЗК. Керівництво комбінату висловило подяку всім залученим сторонам за ефективне і своєчасне виконання завдань. Наша компанія зробила вагомий внесок в здійснення цього проекту модернізації переробного комплексу.

У періодичному виданні Групи Метінвест Авангард №12 (972) від 30 квітня 2020 року надруковано статтю “НАШІ НАДІЙНІ ПОМIЧНИКИ”, в матеріалі якої розказано про ключових фігурантів року безперервної роботи:

З матеріалів джерела …

Почнемо з проектувальника. Перш, ніж ідея знайде втілення, вона повинна бути досконало представлена ​​на папері – в кресленнях, схемах і детальних планах. Виконати таке завдання «під ключ» Центральний комбінат довірив ТОВ «НВО «РАКУРС».

Представники проектної організації – досвідчені фахівці всеукраїнського рівня. В їх активі модернізація великих промислових підприємств (Полтавський, Інгулецький, Північний ГЗК, Запорізький залізорудний комбінат) і багаторічна співпраця з ЦГЗК.

Олександр Зубченко, головний інженер проекту

– У проекті брало участь близько 40 наших працівників, професіоналів різних напрямків – будівельного, електротехнічного, сантехнічного та технологічного відділів. Перед нами стояло завдання розробити проектну документацію по реконструкції 18 секції збагачувальної фабрики і корпусу зневоднення з новою ділянкою тонкого грохочення. Щоб реалізувати такий масштабний проект, в першу чергу, необхідно детальне обстеження ділянок реконструкції – будівель, комунікацій, електротехнічного обладнання. Після чого проектувальники приступають до компонування і розміщення нового устаткування з урахуванням дотримання норм ОП і ПБ, а також умов збагачувальної фабрики Центрального комбінату, – розповідає Олександр Зубченко, головний інженер проекту ТОВ «НВО «РАКУРС».

– Реконструкцію потрібно було виконати з урахуванням діючого виробництва і стану промислових об’єктів. Нашим пріоритетним завданням була розробка конструктивних рішень з максимально можливим збереженням будівельних конструкцій, щоб мінімізувати капітальні витрати. Також було потрібно «вписати» в загальний технологічний процес встановлення обладнання нової технологічної лінії.

– Для нас кожен проект – цінна практика. А в такому обсязі і якості, як на Центральному комбінаті, це ще й можливість підвищити професіоналізм нашої команди. Особливість цегоковського проекту – робота з інноваційними керамічними фільтрами «Бакор». Раніше ми не стикалися з подібним обладнанням, тому було цікаво інтегрувати КДФ-90 в загальну технологічну схему. Реконструкція 18 секції і корпусу зневоднення з новою ділянкою тонкого грохочення – унікальний досвід для ТОВ «НВО «РАКУРС».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *